Formel D – Údaje a fakta

Společnost Formel D byla založena v roce 1993 a průběžně se rozvíjí a rozšiřuje, a tak si vydobyla pozici spolehlivého partnera výrobců i dodavatelů. Přímo z našeho sídla v Kolíně nad Rýnem vyvíjíme procesy kontroly jakosti odpovídající globálním standardům. V našich týmech pracující tisícovky zaměstnanců na realizaci řešení, kdykoli jsou potřeba. Jsme pevně zakotveni v mezinárodní síti automobilového průmyslu a mnohé zákazníky podporujeme již od prvního dne. Naše služby vám pomáhají ve všech oblastech – od vývoje produktů přes výrobu až po poprodejní služby.

Sídlo skupiny společností se nachází v německé metropoli – Kolíně nad Rýnem. Dr. Thomas Klukas, CEO, je zároveň předsedou managementu. Většinovým akcionářem společnosti Formel D se v červnu 2017 stala skupina 3i Group. Podíl ve společnosti Formel D má i investiční společnost CITIC Capital.

Založena roku 0
Více než 30 let zkušeností
0 + zaměstnanců
z 45 zemí
0 + dceřiné společnosti
ve 21 zemích
0 miliony eur
Obrat v roce 2020
Téměř 50:0
Naše tržby se dělí prakticky stejnou měrou mezi výrobce a dodavatele.
  • Poskytujeme služby výrobcům vozidel i dodavatelům. Jsme aktivní a nedílnou součástí hodnotového řetězce.

Špičková výkonnost – ISO certifikace

Svou pozici na budoucnost orientovaného a důvěryhodného partnera pro výrobce automobilů a jejich dodavatele stavíme na celosvětově platných standardech vysoké kvality.